Original Herb Wormwood Peeling Jel

399.00 

0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 yorum

Hassas ciltler için bile uygun Original Herb Wormwood Peeling Jel 150 ml, doğal soyucu görevi gören tahıl özleri ile ölü cilt hücrelerinin giderilmesine yardımcı olur ve cildin temiz ve berrak görünmesini sağlar.

Stokta

    EAN: 8802929882604
  • SKU: FJPGM02
  • Fraijour, 1974 yılında kurulmuş cildin sağlıklı görünümünü desteklemek için tasarlanmış ünlü bir Koreli kozmetik markasıdır.
  • Önerilen kişiler;   Aşırı sebum içeren parlak ve yağlı cilt, kuruluğa bağlı olarak beyaz ölü hücreli ve gergin cilt, besin eksikliği nedeniyle elastik olmayan ve donuk cilt, yapışkanlık yaratmayan tazeleyici tonik isteyenler, hassas ciltleri nedeniyle cildi özel ilgiye ihtiyaç duyanlar, makyajın kekimsi bir hal aldığı kuru cilt.
  • Doku; Bitkilerden gelen doğal yeşil renge sahip peeling jel dokusu.
  • Faydaları; Hassas ciltler için bile uygun hafif peeling jeli, doğal soyucu görevi gören tahıl özleri ile ölü cilt hücrelerinin giderilmesine yardımcı olur ve cildin temiz ve berrak görünmesini sağlar. Inflax Kompleksi ile cilde bakım sağlar. C Vitamini açısından zengin Meyan Kökü Özü, pürüzsüz ve temiz bir cilt görünümüne kavuşmaya ve birikmiş ölü cilt hücrelerini ve sebumu ciltten uzaklaştırarak cilde parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Çeşitli yeşil bitki özleri ile kiri uzaklaştırma. Nem ve canlılık katan 7 yeşil bitki  cildi nemlendirir, böylece peeling sonrasında bile cilt kurumaz veya gerginleşmez.
  • Doğru zamanda peeling yapmadığınızda ne kadar iyi kozmetik ürünleri kullanırsanız kullanın, ölü cilt hücreleri cildin nemi ve besini emmesini engeller! Cildin nefes almasını engelleyen ölü deri hücreleri! Öylece bırakmayın.
  • Ürün %100 orijinaldir.Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.  

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Original Herb Wormwood Peeling Jel
399.00 
0
Sepetiniz
Sepetiniz BoşMağazaya Dön
Kargoyu Hesapla
Kuponu Kullan